Material textil pentru steaguri, 100D, poliuretanic, vopsit prin sublimare, cu jet de cerneală directă, 100 g/m², material textil moale, ușor de cusut, pentru steaguri
Material textil pentru steaguri, 100D, poliuretanic, vopsit prin sublimare, cu jet de cerneală directă, 100 g/m², material textil moale, ușor de cusut, pentru steaguri
Descrierea produselor:
| Nume produs | Vopsire prin sublimare a materialului Pongee Flag 100D |
| Descriere | Oxford,100% poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 100 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Exterior, banner, țesut și tricotat |
| Lățime maximă | 90-320 cm |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Impermeabil
2. Rezistent la rupere
3. Uscare rapidă
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. Îmbrăcăminte sport
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










