Hurtowa sprzedaż rolek białego papieru wysokiej jakości 100 g/m2, dostosowywany rozmiar, wysoka szybkość transferu, dżersej, nadruk sublimacyjny, tkaniny tekstylne
Hurtowa sprzedaż rolek białego papieru wysokiej jakości 100 g/m2, dostosowywany rozmiar, wysoka szybkość transferu, dżersej, nadruk sublimacyjny, tkaniny tekstylne
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkaniny do nadruku sublimacyjnego Jersey o wysokiej szybkości transferu |
| Opis | Stosowany do rozpraszania tuszu i tkanin poliestrowych |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 40/50/60/70/90/100 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Fopóźnienia,banery |
| Maksymalna szerokość | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1. Wodoodporny
2. Odporny na rozdarcie
3.Szybkoschnące
4. Wiatroodporny
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2.Odzież sportowa
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










