Tkanina poliestrowa z dzianiny w rolce, barwiona metodą sublimacji na flagi
Tkanina poliestrowa z dzianiny w rolce, barwiona metodą sublimacji na flagi
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa z dzianiny w rolce, barwiona metodą sublimacji na flagi |
| Opis | 100% poliester,Tkanina elastyczna |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Lekka waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 110 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Fopóźnienia,banery |
| Maksymalna szerokość | 3,2/5 m |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










