Tkanina poliestrowa Printtek 50D 78 g/m2, białe, tkane, wodoodporne, drukowane, do sublimacji, z nadrukiem
Tkanina poliestrowa Printtek 50D 78 g/m2, białe, tkane, wodoodporne, drukowane, do sublimacji, z nadrukiem
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina flagowa z dzianiny siateczkowej barwionej metodą sublimacji |
| Opis | Tkanina 50D*T400,100% poliester |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 75 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Fopóźnienia,banery |
| Maksymalna szerokość | 160 cm |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1. Wodoodporny
2. Odporny na rozdarcie
3.Szybkoschnące
4. Wiatroodporny
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2.Odzież sportowa
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










