Tkanina Polydex w rolce do sublimacji, 100% poliester, dzianina interlock jersey, biała, do nadruku sublimacyjnego
Tkanina Polydex w rolce do sublimacji, 100% poliester, dzianina interlock jersey, biała, do nadruku sublimacyjnego
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa w rolce do sublimacji, 100% poliester interlock jersey, biała tkanina do nadruku sublimacyjnego |
| Opis | 100% dzianina poliestrowa, siateczka |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Lekka waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 145 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Markiza, samochód, filc, torba, pościel, koc |
| Maksymalna szerokość | 58/60" |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










