Papier do druku termotransferowego sublimacyjnego o niestandardowym rozmiarze 70g, 90g, 100g
Papier do druku termotransferowego sublimacyjnego o niestandardowym rozmiarze 70g, 90g, 100g
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa o niestandardowym rozmiarze, do druku w pełnym kolorze, o wysokiej wytrzymałości |
| Opis | 100% poliester |
| Atrament | Druk termotransferowy, Druk cyfrowy, Sitodruk |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | czysta biel |
| Waga | 70g,90g,100g |
| Aplikacja | odzież;tekstylia;ubranie,zasłona |
| Srozmiar | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










