Tkanina poliestrowa z nadrukiem sublimacyjnym na zamówienie, płótno
Tkanina poliestrowa z nadrukiem sublimacyjnym na zamówienie, płótno
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa do druku sublimacyjnego |
| Opis | 100% poliester |
| Atrament | druk atramentowy, druk cyfrowy |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 110 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Flagi, wyświetlacze, podświetlane od przodu itp. |
| Maksymalna szerokość | 90-250 cm |
| Długość standardowa | 80m/100m/150m/rolka jumbo |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. Dekoracja domu
2.reprodukcja dzieła sztuki
3. tkanina podświetlana
4. pudełko świetlne
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










