Tkanina poliestrowa o niestandardowym rozmiarze, z nadrukiem w pełnym kolorze, o wysokiej jakości, do barwienia metodą sublimacji, do użytku domowego, na targi
Tkanina poliestrowa o niestandardowym rozmiarze, z nadrukiem w pełnym kolorze, o wysokiej jakości, do barwienia metodą sublimacji, do użytku domowego, na targi
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa o niestandardowym rozmiarze, do druku w pełnym kolorze, o wysokiej wytrzymałości |
| Opis | 100% poliester |
| Atrament | Druk termotransferowy, Druk cyfrowy, Sitodruk |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 150 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Dom, Na zewnątrz, Hotel, Wesele, Impreza, Bankiet |
| Maksymalna szerokość | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










