Papier do sublimacji w rolce z fabryki w Chinach, nadruk w Guangzhou, papier do sublimacji transferowej, 50 g, 70 g, 90 g, 100 g
Papier do sublimacji w rolce z fabryki w Chinach, nadruk w Guangzhou, papier do sublimacji transferowej, 50 g, 70 g, 90 g, 100 g
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Papier transferowy do sublimacji barwnikowej |
| Opis | 100% poliester,Tkanina elastyczna |
| Atrament | Drukarka sublimacyjna |
| Grubość | Lekka waga |
| Kolor | Czysta biel |
| Waga | 31/38/40/50/70/90 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Odzież, tekstylia, ubiór, zasłony |
| Maksymalna szerokość | 3,2/5 m |
| Długość standardowa | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Najwyższa wydajność transferu
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










