Materiał do druku sublimacyjnego z tyłu, 260 g/m2, gładki, tkany poliester o doskonałej transmisji światła i trwałości kolorów
Materiał do druku sublimacyjnego z tyłu, 260 g/m2, gładki, tkany poliester o doskonałej transmisji światła i trwałości kolorów
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Materiał do podświetlania metodą sublimacji, gładki tkany poliester |
| Opis | 100% poliester |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | biały przód i czarny tył |
| Waga | 260 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Na zewnątrz, banery, tkaniny tkane i dzianiny |
| Maksymalna szerokość | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Papier pakowy / twarda tuba |
Cechy:
1. Wodoodporny
2. Odporny na rozdarcie
3.Szybkoschnące
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2.Odzież sportowa
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










