Tkanina blokująca o gramaturze 250 g/m2 do dwustronnych flag blokujących metodą sublimacji
Tkanina blokująca o gramaturze 250 g/m2 do dwustronnych flag blokujących metodą sublimacji
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina blokująca do barwienia metodą sublimacji, dwustronna |
| Opis | 100% poliester, teksturowany, potrójnie tkany materiał blokujący |
| Atrament | druk atramentowy, druk cyfrowy |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | biała/czarna/biała struktura |
| Waga | 250 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | wiszące rękawy, flagi dwustronne |
| Maksymalna szerokość | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Długość standardowa | 80m/100m/150m/rolka jumbo |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Środek zmniejszający palność
Aplikacja:
1. Dekoracja domu
2.reprodukcja dzieła sztuki
3. tkanina podświetlana
4. pudełko świetlne
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










