Tkanina poliestrowa 180 g/m2, do druku sublimacyjnego, podświetlana, do kasetonów sufitowych
Tkanina poliestrowa 180 g/m2, do druku sublimacyjnego, podświetlana, do kasetonów sufitowych
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina poliestrowa, nadruk termosublimacyjny, nadruk transferowy, podświetlenie |
| Opis | Tkanina w 100% poliestrowa, barwiona metodą sublimacji |
| Atrament | Tusz sublimacyjny/transferowy/lateksowy/UV |
| Grubość | Lekka waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 50-550 gsm(±5g) |
| Aplikacja | Materiał na banery/Materiał na flagi |
| Maksymalna szerokość | 1-3,2 m |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. Wystrój domu
2.Poduszka tekstylna
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










