Siatkowa tkanina dzianinowa 125GSM do barwienia metodą sublimacji, przeznaczona do flag plażowych na zewnątrz
Siatkowa tkanina dzianinowa 125GSM do barwienia metodą sublimacji, przeznaczona do flag plażowych na zewnątrz
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina flagowa z dzianiny siateczkowej barwionej metodą sublimacji |
| Opis | Mesh, 100% poliester |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 160 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Fopóźnienia,Podświetlany baner |
| Maksymalna szerokość | 160/250/320/500cm |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1.Bez PVC/bez ftalanów
2. Odporny na rozdarcie
3.anty-UV
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2. flagi plażowe
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas









