Tkanina flagowa Pongee 100D, barwiona metodą sublimacji, druk atramentowy bezpośredni, 100 g/m2, miękka, łatwa do szycia tkanina flagowa
Tkanina flagowa Pongee 100D, barwiona metodą sublimacji, druk atramentowy bezpośredni, 100 g/m2, miękka, łatwa do szycia tkanina flagowa
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina flagowa 100D Pongee, barwienie sublimacyjne |
| Opis | Oksford,100% poliester |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Średnia waga |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 100 g/m2(±5g) |
| Aplikacja | Na zewnątrz, banery, tkaniny tkane i dzianiny |
| Maksymalna szerokość | 90-320 cm |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1. Wodoodporny
2. Odporny na rozdarcie
3.Szybkoschnące
4. Ekologiczne
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2.Odzież sportowa
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










