Romblu tal-Karta Bajda bl-ingrossa ta' Kwalità Għolja 100gsm Daqs Personalizzabbli b'Rata ta' Trasferiment Għolja Jersey Sublimazzjoni Stampa Drappijiet Tessuti
Romblu tal-Karta Bajda bl-ingrossa ta' Kwalità Għolja 100gsm Daqs Personalizzabbli b'Rata ta' Trasferiment Għolja Jersey Sublimazzjoni Stampa Drappijiet Tessuti
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Drappijiet tal-Istampar ta' Sublimazzjoni ta' Jersey b'Rata ta' Trasferiment Għolja |
| Deskrizzjoni | Applikat biex ixerred il-linka u d-drapp tal-poliester |
| Linka | Dye Sub Direct, Trasferiment tal-Karta Dye Sub |
| Ħxuna | Piż Medju |
| Kulur | Wabjad |
| Piż | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Applikazzjoni | Fdewmien,banners |
| Wisa' massima | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ma jgħaddix ilma minnu
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. Nixxef malajr
4. Prova tar-Riħ
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. Ilbies Attiv
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










