Roll tas-Sublimazzjoni tad-Drapp Polydex 100% Polyester Interlock Jersey Drapp Abjad għall-Istampar tas-Sublimazzjoni
Roll tas-Sublimazzjoni tad-Drapp Polydex 100% Polyester Interlock Jersey Drapp Abjad għall-Istampar tas-Sublimazzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | roll tas-sublimazzjoni tad-drapp polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Drapp għall-Istampar tas-Sublimazzjoni |
| Deskrizzjoni | Drapp maħdum bil-labar 100% poliester, malja |
| Linka | Dye Sub Direct, Trasferiment tal-Karta Dye Sub |
| Ħxuna | Piż ħafif |
| Kulur | Wabjad |
| Piż | 145gsm (±5g) |
| Applikazzjoni | Tinda, Karozza, Feltru, Borża, Friex, Kutra |
| Wisa' massima | 58/60" |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ħieles mill-PVC/ Ħieles mill-ftalati
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. kontra l-UV
4. Eko-ambjentali
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. bnadar tal-bajja
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










