Daqs Personalizzat 70g, 90g, 100g Karta tal-Istampar tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa għat-Trasferiment tas-Sħana
Daqs Personalizzat 70g, 90g, 100g Karta tal-Istampar tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa għat-Trasferiment tas-Sħana
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Drapp tat-Tensjoni tal-Istampar tal-Poliester b'Kulur Sħiħ ta' Daqs Personalizzat |
| Deskrizzjoni | 100% Poliester |
| Linka | Stampar ta' trasferiment sħun, Stampar diġitali, Stampar fuq skrin tal-ħarir |
| Ħxuna | Piż Medju |
| Kulur | abjad pur |
| Piż | 70g, 90g, 100g |
| Applikazzjoni | ħwejjeġ; tessuti; ħwejjeġ, purtieri |
| Sdaqs | 17"/42ĊM,25"/61ĊM,73"/183ĊM |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ħieles mill-PVC/ Ħieles mill-ftalati
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. kontra l-UV
4. Eko-ambjentali
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. bnadar tal-bajja
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










