Karta tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa tal-Fabbrika taċ-Ċina Stampata f'Guangzhou Trasferiment ta' Sublimazzjoni 50g 70g 90g 100g
Karta tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa tal-Fabbrika taċ-Ċina Stampata f'Guangzhou Trasferiment ta' Sublimazzjoni 50g 70g 90g 100g
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Karta tat-Trasferiment tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa |
| Deskrizzjoni | 100% Poliester,Drapp li jiġġebbed |
| Linka | Printer tas-Sublimazzjoni |
| Ħxuna | Piż ħafif |
| Kulur | Abjad Pur |
| Piż | 31/38/40/50/70/90gsm (±5g) |
| Applikazzjoni | Ħwejjeġ, tessuti, ħwejjeġ, purtieri |
| Wisa' massima | 3.2/5m |
| Tul standard | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ħieles mill-PVC/ Ħieles mill-ftalati
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. kontra l-UV
4. Eko-ambjentali
5. L-ogħla rendiment tat-trasferiment
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. bnadar tal-bajja
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










