Materjal b'lura tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa ta' 260gsm Poliester minsuġ lixx b'Trażmissjoni tad-Dawl u Prestazzjoni tal-Kulur Eċċellenti
Materjal b'lura tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa ta' 260gsm Poliester minsuġ lixx b'Trażmissjoni tad-Dawl u Prestazzjoni tal-Kulur Eċċellenti
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Materjal b'lura tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa Poliester minsuġ lixx |
| Deskrizzjoni | 100% Poliester |
| Linka | Dye Sub Direct, Trasferiment tal-Karta Dye Sub |
| Ħxuna | Piż Medju |
| Kulur | quddiem abjad u wara iswed |
| Piż | 260gsm (±5g) |
| Applikazzjoni | Barra, banner, minsuġ u maħdum bil-labar |
| Wisa' massima | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | Karta kraft / tubu iebes |
Karatteristiċi:
1. Ma jgħaddix ilma minnu
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. Nixxef malajr
4. Eko-ambjentali
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. Ilbies Attiv
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










