180gsm Drapp tal-Poliester Sublimazzjoni taż-Żebgħa Trasferiment Stampar Drapp Backlit għal Kaxxa tad-Dawl tas-Saqaf
180gsm Drapp tal-Poliester Sublimazzjoni taż-Żebgħa Trasferiment Stampar Drapp Backlit għal Kaxxa tad-Dawl tas-Saqaf
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Stampar b'Trasferiment ta' Sublimazzjoni taż-Żebgħa tad-Drapp tal-Poliester b'Luq |
| Deskrizzjoni | Drapp tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa tal-Poliester 100% |
| Linka | Linka/trasferiment/Latex/UV tas-sublimazzjoni taż-żebgħa |
| Ħxuna | Piż ħafif |
| Kulur | Wabjad |
| Piż | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Applikazzjoni | Drapp tal-banner/Drapp tal-bandiera |
| Wisa' massima | 1-3.2m |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ħieles mill-PVC/ Ħieles mill-ftalati
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. kontra l-UV
4. Eko-ambjentali
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. Dekorazzjoni tad-Dar
2. Kuxxin tat-Tessuti
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna










