Drapp tal-Bandiera tal-Malja bil-labar tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa 125GSM għal Bnadar tal-Bajja tal-Malja ta' Barra
Drapp tal-Bandiera tal-Malja bil-labar tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa 125GSM għal Bnadar tal-Bajja tal-Malja ta' Barra
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Drapp tal-Bandiera tal-Malja bil-labar tas-Sublimazzjoni taż-Żebgħa |
| Deskrizzjoni | Mġilda, 100% poliester |
| Linka | Dye Sub Direct, Trasferiment tal-Karta Dye Sub |
| Ħxuna | Piż Medju |
| Kulur | Wabjad |
| Piż | 160gsm (±5g) |
| Applikazzjoni | Fdewmien,Banner b'dawl minn wara |
| Wisa' massima | 160/250/320/500cm |
| Tul standard | 100m/120m |
| Ħin taċ-Ċomb | 20-30 jum tax-xogħol |
| Pakkett | HTubu ard b'boroż minsuġin jew films tal-bżieżaq tal-arja |
Karatteristiċi:
1. Ħieles mill-PVC/ Ħieles mill-ftalati
2. Reżistenti għad-Dmugħ
3. kontra l-UV
4. Eko-ambjentali
5. Penetrazzjoni tajba
Applikazzjoni:
1. ċint tal-malja
2. bnadar tal-bajja
3. bnadar tar-rix
4. Barra
Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatu lilna









