Grousshandel Wäiss Pabeierroll Héichqualitativ 100gsm personaliséierbar Gréisst Héichtransferrate Jersey Sublimatiounsdruckstoffer Textilien
Grousshandel Wäiss Pabeierroll Héichqualitativ 100gsm personaliséierbar Gréisst Héichtransferrate Jersey Sublimatiounsdruckstoffer Textilien
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Sublimatiounsdruckstoffer fir Jersey mat héijer Transfergeschwindegkeet |
| Beschreiwung | Uwendung fir d'Verdeelung vun Tënt a Polyesterstoff |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Applikatioun | FVerzögerungen,Banneren |
| Maximal Breet | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. Waasserdicht
2. Tréinebeständeg
3. Schnelldréchent
4. Wandbeständeg
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Sportkleedung
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










