Roll Polyester Strickstoff Faarfsublimatioun fir Fändelen
Roll Polyester Strickstoff Faarfsublimatioun fir Fändelen
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Roll Polyester Strickstoff Faarfsublimatioun fir Fändelen |
| Beschreiwung | 100% Polyester,Stretch Stoff |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Liicht Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 110gsm(±5g) |
| Applikatioun | FVerzögerungen,Banneren |
| Maximal Breet | 3,2/5m |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Strandfändelen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










