Printtek 50D 78gsm Stocklots Wäiss Polyester Faarfsublimatiounsstoffer Gewieft gedréckte waasserdichte Polyesterstoff
Printtek 50D 78gsm Stocklots Wäiss Polyester Faarfsublimatiounsstoffer Gewieft gedréckte waasserdichte Polyesterstoff
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Faarfsublimatiounsstrick Mesh Flag Stoff |
| Beschreiwung | 50D*T400 Stoff,100% Polyester |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 75gsm² (±5g) |
| Applikatioun | FVerzögerungen,Banneren |
| Maximal Breet | 160cm |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. Waasserdicht
2. Tréinebeständeg
3. Schnelldréchent
4. Wandbeständeg
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Sportkleedung
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










