Personnaliséiert Gréisst 70g, 90g, 100g Hëtzt Transfer Faarf Sublimatioun Dréckpabeier
Personnaliséiert Gréisst 70g, 90g, 100g Hëtzt Transfer Faarf Sublimatioun Dréckpabeier
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Benotzerdefinéiert Gréisst Vollfaarweg Polyester Dréck Spannungsstoff |
| Beschreiwung | 100% Polyester |
| Tënt | Waarmtransferdruck, Digitaldruck, Seidedrock |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | reng wäiss |
| Gewiicht | 70g, 90g, 100g |
| Applikatioun | Kleeder; Textil; Kleedungsstéck, Rideau |
| SGréisst | 17"/42cm,25"/61cm,73"/183cm |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Strandfändelen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










