Personnaliséierten Design Polyester Faarfsublimatiounsdruck Stoff Leinwand
Personnaliséierten Design Polyester Faarfsublimatiounsdruck Stoff Leinwand
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Polyester Faarfsublimatiounsdruck Stoff Leinwand |
| Beschreiwung | 100% Polyester |
| Tënt | Tëntendrock, digitalen Drock |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 110gsm(±5g) |
| Applikatioun | Fändelen, Display, Frontbeliichtung, etc. |
| Maximal Breet | 90-250cm |
| Standardlängt | 80m/100m/150m/Jumbo-Roll |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Hausdekoratioun
2. Konschtreproduktioun
3. hannerliichtegt Stoff
4. Liichtkëscht
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










