Benotzerdefinéiert Gréisst Vollfaarweg Polyester Drock Spannungsstoff Héichqualitativ Faarf-Sublimatioun Dëschtuch fir Heemmessen
Benotzerdefinéiert Gréisst Vollfaarweg Polyester Drock Spannungsstoff Héichqualitativ Faarf-Sublimatioun Dëschtuch fir Heemmessen
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Benotzerdefinéiert Gréisst Vollfaarweg Polyester Dréck Spannungsstoff |
| Beschreiwung | 100% Polyester |
| Tënt | Waarmtransferdruck, Digitaldruck, Seidedrock |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 150gsm(±5g) |
| Applikatioun | Heem, Outdoor, Hotel, Hochzäit, Party, Bankett |
| Maximal Breet | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Strandfändelen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










