China Fabréck Faarfsublimatiounspabeierroll gedréckt zu Guangzhou Transfersublimatiounspabeier 50g 70g 90g 100g
China Fabréck Faarfsublimatiounspabeierroll gedréckt zu Guangzhou Transfersublimatiounspabeier 50g 70g 90g 100g
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Faarfsublimatiounstransferpabeier |
| Beschreiwung | 100% Polyester,Stretch Stoff |
| Tënt | Sublimatiounsdrucker |
| Déckt | Liicht Gewiicht |
| Faarf | Reng Wäiss |
| Gewiicht | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Applikatioun | Kleeder, Textil, Kleedung, Gardinen |
| Maximal Breet | 3,2/5m |
| Standardlängt | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Héchsten Transferrendement
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Strandfändelen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










