260gsm Faarfsublimatiounsmaterial mat Hannergrondbeliichtung. Glat gewiefte Polyester mat exzellenter Liichttransmissioun a Faarfleistung.
260gsm Faarfsublimatiounsmaterial mat Hannergrondbeliichtung. Glat gewiefte Polyester mat exzellenter Liichttransmissioun a Faarfleistung.
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Faarfsublimatiounsmaterial mat Hannergrondbeliichtung, glat gewieft Polyester |
| Beschreiwung | 100% Polyester |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | wäiss vir an schwaarz hannen |
| Gewiicht | 260gsm(±5g) |
| Applikatioun | Outdoor, Banner, gewieft & gestrickt |
| Maximal Breet | 1,07m/1,27m/1,37m/1,52m |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | Kraftpabeier / haart Réier |
Fonctiounen:
1. Waasserdicht
2. Tréinebeständeg
3. Schnelldréchent
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Sportkleedung
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










