250gsm gewieften Block-out Stoff fir Faarfsublimatioun Duebelsäiteg Block-out Fändelen
250gsm gewieften Block-out Stoff fir Faarfsublimatioun Duebelsäiteg Block-out Fändelen
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Gewiefte Block-out Stoff fir Faarfsublimatioun Duebelsäiten |
| Beschreiwung | 100% Polyester texturéierten dräifach gewieften Blockout-Stoff |
| Tënt | Tëntendrock, digitalen Drock |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | wäiss / schwaarz / wäiss Struktur |
| Gewiicht | 250gsm(±5g) |
| Applikatioun | Hänghülsen, duebel Säitefändelen |
| Maximal Breet | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standardlängt | 80m/100m/150m/Jumbo-Roll |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Flammhemmend
Applikatioun:
1. Hausdekoratioun
2. Konschtreproduktioun
3. hannerliichtegt Stoff
4. Liichtkëscht
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










