180gsm Polyester Stoff Faarfsublimatioun Transferdruck Hannergrondbeliichtung Stoff fir Deckenliichtkëscht
180gsm Polyester Stoff Faarfsublimatioun Transferdruck Hannergrondbeliichtung Stoff fir Deckenliichtkëscht
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Polyester Stoff Faarfsublimatioun Transferdruck Hannergrondbeliichtung |
| Beschreiwung | 100% Polyester Faarfsublimatiounsstoff |
| Tënt | Sublimatiounsfaarfstoff/Transfer/Latex/UV |
| Déckt | Liicht Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 50-550 g/m²±5g) |
| Applikatioun | Bannerstoff/Fändelstoff |
| Maximal Breet | 1-3,2m |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Heemdekoratioun
2. Textil-Këssen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










