115GSM Faarfsublimatiounsgestrickte Mesh Fändelstoff fir Outdoor Mesh Strandfändelen
115GSM Faarfsublimatiounsgestrickte Mesh Fändelstoff fir Outdoor Mesh Strandfändelen
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | Faarfsublimatiounsstrick Mesh Flag Stoff |
| Beschreiwung | Mäsch, 100% Polyester |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 115 g/m² (±5g) |
| Applikatioun | FVerzögerungen,Banneren |
| Maximal Breet | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. PVC-fräi/ Phthalat-fräi
2. Tréinebeständeg
3.anti-UV
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Strandfändelen
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis









