100D Pongee Fändel Stoff Sublimatiounsfärwung Direkt Tëntendrocken 100gsm Polyester Blank Stoff Weich einfach ze nähen Fändel Stoff
100D Pongee Fändel Stoff Sublimatiounsfärwung Direkt Tëntendrocken 100gsm Polyester Blank Stoff Weich einfach ze nähen Fändel Stoff
Produkter Beschreiwung:
| Produktnumm | 100D Pongee Fändel Stoff Sublimatiounsfärbung |
| Beschreiwung | Oxford,100% Polyester |
| Tënt | Dye Sub Direkt, Dye Sub Pabeiertransfer |
| Déckt | Mëttel Gewiicht |
| Faarf | Wwaarm |
| Gewiicht | 100gsm(±5g) |
| Applikatioun | Outdoor, Banner, gewieft & gestrickt |
| Maximal Breet | 90-320cm |
| Standardlängt | 100m/120m |
| Liwwerzäit | 20-30 Aarbechtsdeeg |
| Pak | HHard Tube mat gewiefte Säck oder Loftblasenfolien |
Fonctiounen:
1. Waasserdicht
2. Tréinebeständeg
3. Schnelldréchent
4. Ëmweltfrëndlech
5. Gutt Penetratioun
Applikatioun:
1. Netzzaun
2. Sportkleedung
3. Fiederfändelen
4. Baussen
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis










