Woulo Papye Blan Wholesale Meyè Kalite 100gsm Gwosè Personnalisable Segondè-To Transfè Jersey Sublimasyon Enprime Twal Tekstil
Woulo Papye Blan Wholesale Meyè Kalite 100gsm Gwosè Personnalisable Segondè-To Transfè Jersey Sublimasyon Enprime Twal Tekstil
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Twal enprime Jersey sublimasyon ki gen gwo pousantaj transfè |
| Deskripsyon | Aplike pou dispèse lank ak twal Polyester |
| Lank | Dye Sub Direct, Dye Sub Papye Transfè |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | Wblan |
| Pwa | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Freta& rsquo;banyè |
| Lajè maksimòm | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1. Ki enpèmeyab
2. Rezistan a dlo
3. Sèch rapid
4. Prèv van
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. Rad espò
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










