Papye enprime sublimasyon lank transfè chalè 70g, 90g, 100g gwosè Customized
Papye enprime sublimasyon lank transfè chalè 70g, 90g, 100g gwosè Customized
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Twal tansyon enprime Polyester plen koulè gwosè koutim |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Lank | Enprime transfè cho, enprime dijital, enprime ekran swa |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | blan pi |
| Pwa | 70g, 90g, 100g |
| Aplikasyon | rad; twal; rad, rido |
| Sgwosè | 17"/42CM,25"/61CM, 73"/183CM |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1.San PVC / San ftalat
2. Rezistan a dlo
3.anti-UV
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. drapo plaj
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










