Twal enprime sublimasyon lank Polyester Design Customized
Twal enprime sublimasyon lank Polyester Design Customized
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Twal enprime sublimasyon lank Polyester |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Lank | enprime jè lank, enprime dijital |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | Wblan |
| Pwa | 110gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Drapo, Ekspozisyon, Limyè devan, elatriye |
| Lajè maksimòm | 90-250cm |
| Longè estanda | 80m/100m/150m/woulo jumbo |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1.San PVC / San ftalat
2. Rezistan a dlo
3.anti-UV
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. Dekorasyon lakay
2. repwodiksyon atizay
3. twal retroeklere
4. bwat limyè
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










