Twal tansyon enprime Polyester plen koulè gwosè koutim, twal tab sublimasyon lank kalite siperyè pou ekspozisyon komès lakay ou
Twal tansyon enprime Polyester plen koulè gwosè koutim, twal tab sublimasyon lank kalite siperyè pou ekspozisyon komès lakay ou
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Twal tansyon enprime Polyester plen koulè gwosè koutim |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Lank | Enprime transfè cho, enprime dijital, enprime ekran swa |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | Wblan |
| Pwa | 150gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Kay, Deyò, Otèl, Maryaj, Fèt, Bankè |
| Lajè maksimòm | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1.San PVC / San ftalat
2. Rezistan a dlo
3.anti-UV
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. drapo plaj
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










