Lachin faktori Dye Sublimation Papye Roll Enprime nan Guangzhou Transfè Sublimation Papye 50g 70g 90g 100g
Lachin faktori Dye Sublimation Papye Roll Enprime nan Guangzhou Transfè Sublimation Papye 50g 70g 90g 100g
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Papye transfè sublimasyon lank |
| Deskripsyon | 100% Polyester& rsquo;Twal detire |
| Lank | Enprimant Sublimasyon |
| Epesè | Pwa lejè |
| Koulè | Blan pi |
| Pwa | 31/38/40/50/70/90gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Rad, twal, rad, rido |
| Lajè maksimòm | 3.2/5m |
| Longè estanda | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1.San PVC / San ftalat
2. Rezistan a dlo
3.anti-UV
4. Ekolojik-zanmi
5. Pi gwo rannman transfè
Aplikasyon:
1. kloti may
2. drapo plaj
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










