260gsm Materyèl Siblimasyon Koloran Retroeklere Polyester Lis Trikote ak Ekselan Transmisyon Limyè ak Pèfòmans Koulè
260gsm Materyèl Siblimasyon Koloran Retroeklere Polyester Lis Trikote ak Ekselan Transmisyon Limyè ak Pèfòmans Koulè
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Materyèl: Polyester trikote lis, sublimasyon lank, eklere ak ekleraj dèyè |
| Deskripsyon | 100% Polyester |
| Lank | Dye Sub Direct, Dye Sub Papye Transfè |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | devan blan ak dèyè nwa |
| Pwa | 260gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Deyò, banyè, trikote ak trikote |
| Lajè maksimòm | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Papye Kraft / tib di |
Karakteristik:
1. Ki enpèmeyab
2. Rezistan a dlo
3. Sèch rapid
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. Rad espò
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










