125GSM Dye Sublimation Trikote May Drapo Twal pou Drapo Plaj May Deyò
125GSM Dye Sublimation Trikote May Drapo Twal pou Drapo Plaj May Deyò
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | Twal drapo may trikote ak sublimasyon lank |
| Deskripsyon | Mtwal, 100% Polyester |
| Lank | Dye Sub Direct, Dye Sub Papye Transfè |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | Wblan |
| Pwa | 160gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Freta& rsquo;Banyè retroeklere |
| Lajè maksimòm | 160/250/320/500cm |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1.San PVC / San ftalat
2. Rezistan a dlo
3.anti-UV
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. drapo plaj
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou









