100D twal drapo ponje sublimasyon Dyeing dirèk lank jè 100gsm twal Polyester vid mou fasil pou koud twal drapo
100D twal drapo ponje sublimasyon Dyeing dirèk lank jè 100gsm twal Polyester vid mou fasil pou koud twal drapo
Deskripsyon pwodwi yo:
| Non pwodwi | 100D Pongee Drapo Twal Siblimasyon Dyeing |
| Deskripsyon | Oksfòd,100% Polyester |
| Lank | Dye Sub Direct, Dye Sub Papye Transfè |
| Epesè | Pwa Mwayen |
| Koulè | Wblan |
| Pwa | 100gsm (±5g) |
| Aplikasyon | Deyò, banyè, trikote ak trikote |
| Lajè maksimòm | 90-320cm |
| Longè estanda | 100m/120m |
| Tan plon | 20-30 jou travay |
| Pakè | Htib ard ak sache trikote oswa fim bul lè |
Karakteristik:
1. Ki enpèmeyab
2. Rezistan a dlo
3. Sèch rapid
4. Ekolojik-zanmi
5. Bon pénétration
Aplikasyon:
1. kloti may
2. Rad espò
3. drapo plim
4. Deyò
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou










