Lag luam wholesale Dawb ntawv yob zoo 100gsm Customizable loj High-Transfer Rate Jersey Sublimation Print Fabrics Textiles
Lag luam wholesale Dawb ntawv yob zoo 100gsm Customizable loj High-Transfer Rate Jersey Sublimation Print Fabrics Textiles
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Cov Ntaub Ntawv Luam Tawm Jersey Sublimation Uas Muaj Kev Hloov Pauv Siab |
| Kev piav qhia | Siv rau disperse number case thiab polyester ntaub |
| Kua mem | Dye Sub Direct, Dye Sub Daim Ntawv Hloov |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Fqeeb,cov ntawv tshaj tawm |
| Qhov dav tshaj plaws | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj dej
2. Tiv taus kua muag
3. Qhuav sai
4. Cua pov thawj
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2.Khaub ncaws ua si
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










