Dov Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation rau Chij
Dov Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation rau Chij
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Dov Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation rau Chij |
| Kev piav qhia | 100% Polyester,Npuag ncab |
| Kua mem | Dye Sub Direct, Dye Sub Daim Ntawv Hloov |
| Qhov tuab | Lub teeb yuag |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 110gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Fqeeb,cov ntawv tshaj tawm |
| Qhov dav tshaj plaws | 3.2/5m |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2. chij ntug dej hiav txwv
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










