Kev Tsim Kho Polyester Dye Sublimation Printing Fabric Canvas
Kev Tsim Kho Polyester Dye Sublimation Printing Fabric Canvas
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Polyester Dye Sublimation Printing Npuag Canvas |
| Kev piav qhia | 100% Polyester |
| Kua mem | inkjet luam ntawv, luam ntawv digital |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 110gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Chij, Zaub, Frontlit, thiab lwm yam |
| Qhov dav tshaj plaws | 90-250cm |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 80m/100m/150m/loj yob |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. Kho kom zoo nkauj hauv tsev
2. kev tsim khoom kos duab
3. ntaub backlit
4. lub thawv teeb
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










