Kev Cai Loj Tag Nrho Xim Polyester Luam Ntawv Nruj Npuag Zoo Dye-Sublimation Rooj Ntaub Rau Kev Ua Lag Luam Hauv Tsev
Kev Cai Loj Tag Nrho Xim Polyester Luam Ntawv Nruj Npuag Zoo Dye-Sublimation Rooj Ntaub Rau Kev Ua Lag Luam Hauv Tsev
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Kev Cai Loj Tag Nrho Xim Polyester Printing Tension Npuag |
| Kev piav qhia | 100% Polyester |
| Kua mem | Kev luam ntawv kub hloov pauv, Kev luam ntawv digital, Silk Screen Print |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 150gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Tsev, Sab Nraum Zoov, Tsev So, Tshoob Kos, Tog, Rooj Noj Mov |
| Qhov dav tshaj plaws | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2. chij ntug dej hiav txwv
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










