Tuam Tshoj Hoobkas Dye Sublimation Ntawv Yob Luam Tawm Hauv Guangzhou Hloov Sublimation Ntawv 50g 70g 90g 100g
Tuam Tshoj Hoobkas Dye Sublimation Ntawv Yob Luam Tawm Hauv Guangzhou Hloov Sublimation Ntawv 50g 70g 90g 100g
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Daim Ntawv Hloov Dye Sublimation |
| Kev piav qhia | 100% Polyester,Npuag ncab |
| Kua mem | Tshuab Luam Ntawv Sublimation |
| Qhov tuab | Lub teeb yuag |
| Xim | Dawb Huv |
| Qhov hnyav | 31/38/40/50/70/90gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Khaub ncaws, ntaub, khaub ncaws, ntaub thaiv qhov rais |
| Qhov dav tshaj plaws | 3.2/5m |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Kev hloov pauv siab tshaj plaws
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2. chij ntug dej hiav txwv
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










