260gsm Dye Sublimation Backlit Khoom Siv Smooth Woven Polyester nrog Kev Sib Kis Zoo thiab Kev Ua Xim Zoo
260gsm Dye Sublimation Backlit Khoom Siv Smooth Woven Polyester nrog Kev Sib Kis Zoo thiab Kev Ua Xim Zoo
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Cov Khoom Siv Dye Sublimation Backlit Smooth Woven Polyester |
| Kev piav qhia | 100% Polyester |
| Kua mem | Dye Sub Direct, Dye Sub Daim Ntawv Hloov |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | dawb pem hauv ntej thiab dub nraub qaum |
| Qhov hnyav | 260gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Sab nraum zoov, chij, woven & knitted |
| Qhov dav tshaj plaws | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Kraft daim ntawv / lub raj tawv |
Nta:
1. Tsis muaj dej
2. Tiv taus kua muag
3. Qhuav sai
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2.Khaub ncaws ua si
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










