250gsm Woven Block-out Npuag rau Dye Sublimation Ob Sab Block-out Chij
250gsm Woven Block-out Npuag rau Dye Sublimation Ob Sab Block-out Chij
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Npuag Woven Block-out rau Dye Sublimation Ob Sab |
| Kev piav qhia | 100% polyester textured triple woven blockout ntaub |
| Kua mem | inkjet luam ntawv, luam ntawv digital |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | dawb / dub / dawb qauv |
| Qhov hnyav | 250gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | dai tes tsho, ob sab chij |
| Qhov dav tshaj plaws | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 80m/100m/150m/loj yob |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Tiv thaiv hluav taws
Daim Ntawv Thov:
1. Kho kom zoo nkauj hauv tsev
2. kev tsim khoom kos duab
3. ntaub backlit
4. lub thawv teeb
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










