180gsm Polyester Npuag Dye Sublimation Hloov Printing Backlit Npuag rau Qab nthab Lub Teeb Box
180gsm Polyester Npuag Dye Sublimation Hloov Printing Backlit Npuag rau Qab nthab Lub Teeb Box
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | Polyester Npuag Dye Sublimation Hloov Printing Backlit |
| Kev piav qhia | 100% Polyester Dye Sublimation ntaub |
| Kua mem | Xim av sublimation number case / hloov pauv / Latex / UV |
| Qhov tuab | Lub teeb yuag |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 50-550gsmsm(±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Npuag chij / Chij ntaub |
| Qhov dav tshaj plaws | 1-3.2m |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj PVC / Tsis muaj Phthalate
2. Tiv taus kua muag
3. tiv thaiv UV
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. Kho Kom Zoo Nkauj Hauv Tsev
2. Cov ntaub-Lub ncoo
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










