100D Pongee Chij Npuag Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Npuag Dawb Mos Yooj Yim Rau Xaws Chij Npuag
100D Pongee Chij Npuag Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Npuag Dawb Mos Yooj Yim Rau Xaws Chij Npuag
Cov Khoom Piav Qhia:
| Lub Npe Khoom | 100D Pongee Chij Npuag Sublimation Dyeing |
| Kev piav qhia | oxford, 100% Polyester |
| Kua mem | Dye Sub Direct, Dye Sub Daim Ntawv Hloov |
| Qhov tuab | Qhov Hnyav Nruab Nrab |
| Xim | Wntaus |
| Qhov hnyav | 100gsm (±5g) |
| Daim Ntawv Thov | Sab nraum zoov, chij, woven & knitted |
| Qhov dav tshaj plaws | 90-320cm |
| Qhov ntev ntawm tus qauv | 100m/120m |
| Lub Sijhawm Ua Ntej | 20-30 hnub ua haujlwm |
| Pob khoom | Hard raj nrog cov hnab woven lossis cov yeeb yaj kiab cua npuas |
Nta:
1. Tsis muaj dej
2. Tiv taus kua muag
3. Qhuav sai
4. Eco-phooj ywg
5. Kev nkag mus zoo
Daim Ntawv Thov:
1. laj kab mesh
2.Khaub ncaws ua si
3. cov chij plaub
4. Sab nraum zoov
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb










